Zbrodnie przyszłości Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Zbrodnie przyszłości online

Warto zauważyć, że przy wszystkich kolczykach, rzeźbieniach i penetracjach ciała nie ma mowy o infekcji ani o przepływie krwi. Caprice niczego nie sterylizuje, niczego nie czyści, niczego nie odsysa i zamyka rany Saula jedynie zapieczętowaniem termicznym. Ale, co najważniejsze, te zabiegi są bezbolesne, a nowo wbudowana niewrażliwość gatunku ludzkiego jest kluczowym szczegółem: ból prawie zniknął.

Jest to fakt o poważnym znaczeniu, ponieważ ból, jak mówi jedna z postaci, jest „systemem ostrzegawczym”. Ostrzeżenia zniknęły, a ludzkość przekroczyła granicę i znalazła się w niebezpiecznej strefie i, jak się wydaje, nie może wrócić, choć nie z braku prób. Istnieje Krajowy Rejestr Narządów, prowadzony przez parę śledczych nazwiskiem Wippet (Don McKellar), długoletni i jego młodszego współpracownika, Timlina ( Kristen Stewart ).), którzy wymuszają represje rządu wobec manipulatorów ewolucji – a jednak potajemnie ich podziwiają.

Saul sumiennie opisuje swoje nowe dzieła w szczegółach, a nawet przekazuje je do rejestru, ale jest coś w jego sztuce, co mimo wszystko sprawia, że ​​on i Caprice są podejrzliwi; zostają wezwani do rejestru na przesłuchanie, a detektyw Cope (Welket Bungué), z którym Saul ma niejasne powiązania, z kolei wypytuje o niego rejestratorów.

1h 47m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Crimes of the Future
  • Data wydania: 25-05-2022
  • Rodzaj: Dramat, Horror, Sci-Fi

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Zbrodnie przyszłości CDA HD
Życzymy miłego seansu!