Zabójca Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Zabójca online

W filmie Zabójca online Studenci Fredericka Forsytha i Szakala od dziesięcioleci korzystają z fałszywego paszportu, a w każdym razie wiedzą, że nawet jeśli szczegóły nie są do końca poprawne, ich obfitość ma w sobie coś absorbującego, a nawet erotycznego.

Widzimy, jak zabójca kupuje, powiedzmy, w supermarkecie wiele konkretnych przedmiotów i dopiero w następnej scenie dowiaduje się, jak należy je wykorzystać; to opóźnienie w uczeniu się stwarza własne napięcie narracyjne i zagrożenie.

A Fincher poci się jak w thrillerze akcji, gdy zabójca zostaje napadnięty – zazwyczaj wtedy, gdy odwraca wzrok od piłki, intonując w myślach zasady dyscypliny – i następuje zaciekła bijatyka, w tym ta, która ma miejsce z przodu telewizora surrealistycznie przedstawiającego Fionę Bruce.

I dlaczego zabójca w ogóle to robi? Kiedy myślał, że będzie miał szansę odpocząć i cieszyć się tymi wszystkimi pieniędzmi? Czy to możliwe, że nie ma wyobraźni i cała zgromadzona przez niego gotówka i broń zawsze, nieświadomie, były przeznaczone na tego rodzaju samounicestwiejącą misję kamikaze? A może nieszczęście wskaże mu wyjście z tego bałaganu?

To thriller o czystej powierzchni i stylu, prowadzony ze wspaniałym polotem, a zmęczona, nieprzenikniona twarz Fassbendera jest do tego idealna.

1h 58m 2023

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Killer
  • Data wydania: 25-10-2023
  • Rodzaj: Kryminał, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Zabójca CDA HD
Życzymy miłego seansu!