X Cały film Oglądaj Online na CDA HD

X online

Czy istnieje Leatherface? Nie do końca. Ale dziadek ma żonę, która wygląda na mniej więcej tak starą jak on, i zaczyna pojawiać się w dziwnych miejscach, z siwymi włosami, w wiktoriańskim koku, takim jak ten na zwłokach matki Normana Batesa, przypominającym aureolę. Te dwa starożytne cwaniaki są kwintesencją przerażającego. Ale zastanawiamy się, co się wydarzy, skoro Ti West, kręcąc ten film, zawiera swego rodzaju układ z widzami. Mówi w zasadzie: nie będę oszukiwał. Nie pozwolę, żeby szalony zabójca pojawił się znikąd. Zasłużę na twój strach. I robi.

„X” to nie „piła łańcuchowa”. Co jest? Nic się nie zbliża (może poza „Przesłuchaniem” Takashiego Miike’a, najbardziej niepokojącym horrorem od tamtej pory). Ale „X” to sprytna i zabawna przejażdżka terroru w zwolnionym tempie, która wywołuje szok, wraz z wyjątkowym czynnikiem quease, który odnosi się do faktu, że demony tutaj są starożytnymi okazami ludzkości, które rzeczywiście mają dotyk… ludzkości. West jako filmowiec odwraca tropy w sposób, który przemawia do nadchodzącej epoki. Tym razem mężczyźni zostali zabici jako pierwsi, a tam, gdzie slasherzy filmowi mają tendencję do przedstawiania tłumienia kobiecej seksualności, „X” jest rodzajem feministycznego horroru, w którym głównym demonem jest kobieta, która chce zaakceptować seksualność . Świat jej po prostu nie pozwoli.

1h 46m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: X
  • Data wydania: 17-03-2022
  • Rodzaj: Horror, Tajemnica, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
X CDA HD
Życzymy miłego seansu!