Wyjazd na weekend Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Wyjazd na weekend online

Ostatecznie jest o kilka zwrotów akcji za dużo, popychając historię w sferę nadmiernego pomysłu. Nie ma wystarczająco dużo czasu ani niuansów, by nadać wiarygodności licznym zwrotom narracji. I pomimo przyzwoitych występów, nie możemy całkowicie kupić tutaj podstawowych relacji Beth: grana przez Meestera jest taką waniliową „całkowicie amerykańską dziewczyną”, nie ma sensu, by była przyjaciółką z dzikim dzieckiem Kate , nie mówiąc już o posiadaniu wieloletniego małżonka skrywającego mroczne sekrety. Przypuszczalnie ta dynamika zagrała lepiej w oryginalnej powieści scenarzystki Sarah Alderson (która rozgrywa się w Lizbonie, a nie w Splicie). Ale w szybkim postępie filmu, nagromadzenie rozwoju fabuły lewego pola wkrótce staje się przesadą.

Trzeba przyznać Farrantowi, że ten nadmiar melodramatu w jakiś sposób zatrzymuje się przed obozem. Film jest po prostu zwinny i pokerowy na tyle, by omijać niezamierzony humor, nawet po tym, jak przestajemy uważać go za choć trochę przekonujący. Z drugiej strony reżyser nie wykazuje zbytniego wyczucia ogólnego napięcia czy fizycznego działania. Pozbawiona bardziej skomplikowanych psychologicznych wymiarów swoich wcześniejszych thrillerów, „Away” wymaga bardziej tajemniczego, groźnego nastroju, niż wydaje się być zainteresowana przywoływaniem. Historyczny nadmorski Split wygląda tu jak wyszorowana, słoneczna rozkosz dla turystów – a nie miejsce, w którym można wpaść w otchłań intryg i być może nigdy nie wyjść z tego żywy.

1h 29m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Weekend Away
  • Data wydania: 03-03-2022
  • Rodzaj: Tajemnica, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Wyjazd na weekend CDA HD
Życzymy miłego seansu!