Wtargnięcie Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Wtargnięcie online

„Intrusion” najbardziej czerpie korzyści z tego, że nadal możesz zmrużyć oczy i zobaczyć leżącą u podstaw udrękę, która pojawiła się w historii i musiała być częścią boiska, gdy Chris Sparling („ Pochowany ”) połączył to. W miarę jak sumują się różne tajemnice, dynamika relacji staje się coraz bardziej pytaniem – odchodzi ciepło i osadza się nieufność, kontrola i kłamstwa. widoczność tutaj, która na krótko dodaje mu trochę duszy.

Ale w przypadku filmu o tych dwojgach kochankach i stawce ich więzi, jest to poważny problem z występami. Marshall-Green to nudny, leniwie nabazgrany znak zapytania w tej roli, który nigdy nie czyni go tak ujmującym, ani nie wydaje się szczery; ewolucja jego postaci nie jest satysfakcjonująca. Jeszcze bardziej niefortunne jest to, jak film uwięził Pinto w serii scen typu „połącz kropki”, w których węszyła, patrzyła z przerażeniem na obrazy na ekranach komputerów lub szperała w przyczepie kempingowej. Byłaby bardziej interesująca, gdyby przez 90 minut jechała samochodem, zamiast próbować sprawić, by nudna mechanika tej tajemnicy wydawała się bardziej dziwaczna niż w rzeczywistości.

1h 33m 2021

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Intrusion
  • Data wydania: 22-09-2021
  • Rodzaj: Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Wtargnięcie CDA HD
Życzymy miłego seansu!