Widzę cię Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Widzę cię online

Po tym, jak jego wątki narracyjne zostaną ostatecznie połączone w długą, końcową sekwencję bez słów, możesz zacząć zastanawiać się, że główne oddzielne elementy fabuły filmu nie są tak naprawdę połączone, chyba że przez przypadek. Ale idealna burza, jaką tworzy ich kolizja, jest obsługiwana z tak umiejętnym zapewnieniem przez Randalla („Level Up”, „iBoy”), że postępowanie nigdy nie było zbyt wymyślne lub hiperboliczne, jak łatwo mogliby mieć.

Jest to historia z wieloma niepokojącymi treściami, która jednak w dużej mierze unika jawnej przemocy. Oczekiwania są odwracane również na innych poziomach — na przykład w sposób, w jaki Polowanie na najwyższe rachunki zaczyna się jako nasz główny punkt widzenia, jednak jej postać stopniowo staje się coraz mniej istotna dla tego, co się naprawdę dzieje.

Silne występy na całej linii zapewniają psychologiczną wiarygodność całościowemu sprytnemu pakietowi, który potrafi wydobyć znaczną złowrogą atmosferę z dowolnej liczby idealnie przyjemnych miejsc w aglomeracji Cleveland w stanie Ohio. Szczególnym plusem jest niepokojący wynik Williama Arcane’a.

1h 38m 2019

Życzymy miłego seansu!