W trójkącie Cały film Oglądaj Online na CDA HD

W trójkącie online

Nie stać ich też na luksusowy rejs, w którym biorą udział w drugim akcie, ale jest to płatne dzięki śledzeniu Yaya w mediach społecznościowych. Kiedyś Trójkąt Smutkużegluje na superjachcie, który pochłania środkową część filmu, rezygnuje z wszelkich wysiłków, aby ludzie, których umieszcza na ekranie, przypominali istoty z krwi i kości, z Carlem i Yaya, rzeczą najbliższą prawdziwym ludziom, wycofującym się do tło do robienia selfie. Östlund tworzy warstwy statku.

Pasażerowie na górze to kilku starszych brytyjskich producentów broni, wschodnioeuropejski „sprzedawca gówna” (Zlatko Burić) i jego młodsza żona. Personel obsługi wydaje się być w większości skandynawski i jest prowadzony przez nieubłaganie optymistyczną Paulę (Vicki Berlin) pod nieobecność przywództwa ze strony depresyjnego kapitana Smitha (Woody Harrelson, nieznośny).

Poniżej nich, podobnie jak rasistowski tort, to mnóstwo nie-białych pracowników pomocniczych, którzy gotują i utrzymują silnik w ruchu i czystości, a jest wiele do zrobienia, gdy statek trafi na wzburzone morze.

2h 27m 2022

Życzymy miłego seansu!