Trzynaście żyć Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Trzynaście żyć online

Rzeczywiście, sama historia jest tak naturalnie dramatyczna i najeżona, że ​​Howard nie musiał robić nic poza jej odtworzeniem. Bez zbytniego zepsucia ratunku dla tych, którym udało się uniknąć wiadomości w miarę rozwoju wiadomości, proste podejście Howarda do Trzynastu żyć jest tym, co czyni go takim sukcesem.

Wciąż są chwile, kiedy nurkowanie wydaje się wyczerpujące, ale to tylko mówi o rzeczywistości tego nurkowania, które trwało kilka godzin, gdzie nawet najmniejszy błąd może oznaczać katastrofę. Z łatwością mógłby zagrać jako podwójny film dokumentalny ze względu na to, jak realistyczny jest jego wizerunek Trzynaście żyć cały film. Pomimo problemów z prawami, Howardowi udaje się przekazać herkulesowe zadanie ratowania jaskini Tham Luang.

23 czerwca 2018 r. 12 członków tajlandzkiej drużyny juniorów i ich trener zostali uwięzieni głęboko w systemie jaskiń Tham Luang Nang Non przez podnoszącą się wodę powodziową. A jeśli nie wiesz, co wydarzyło się później , musiałeś mieszkać w swojej osobistej jaskini podczas 18-dniowej operacji poszukiwawczo-ratunkowej. Ale pomimo faktu, że wszyscy znamy wynik i że jest to trzeci film w ciągu ostatnich lat, opis dramatu Rona Howarda jest kompulsywnie oglądany i napięty z zapartym tchem Trzynaście żyć online.

Ta wersja wydarzeń, w której występuje Viggo Mortensen jako lakoniczny brytyjski nurek jaskiniowy Rick Stanton i Colin Farrell jako jego kolega ekspert od gromadzenia herbatników, John Volanthen, podąża za nominowanym do Bafty dokumentem The Rescue z 2021 roku . Ale chociaż oba filmy zasadniczo opowiadają tę samą historię, istnieje wyraźna różnica w tonie. Thirteen Lives jest trzeźwy, wydajny i bezstronny, gdzie The Rescue ma tendencję do ostrej punktacji i inżynierii emocjonalnej.

2h 27m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Thirteen Lives
  • Data wydania: 18-07-2022
  • Rodzaj: Dramat, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Trzynaście żyć CDA HD
Życzymy miłego seansu!