Top Gun Maverick Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Top Gun Maverick online

„Top Gun: Maverick” właśnie pokazano na CinemaCon w Las Vegas i wydaje się, że film zapiera dech w piersiach widzom.

Początkowe reakcje są pozytywne, chwaląc podejście reżysera Josepha Kosińskiego do sekwencji lotu i akcji w filmie, jednocześnie przyznając, że sequel jest zaskakująco emocjonalny.

W roli głównej Tom Cruise, który powtórzy swoją rolę Mavericka z filmu z 1986 roku, sequel wejdzie do kin 27 maja 2022 roku. Val Kilmer ponownie wcieli się w rolę „Icemana”.

„#TopGunMaverick to głębokie kinowe przeżycie i bez wątpienia najlepszy film roku” — napisał Drew Taylor z TheWrap . „To, co osiągnęli Kosinski, @chrismcquarrie , @eddiehamilton i oczywiście @TomCruise , jest epickie i intymne, zatrzymujące serce i łamiące serce. Niezależnie od tego, jak dobrze się wydaje, jest lepiej”.

Współtwórca „Deadpool”, Rob Liefield, jest „ZACHWYTY, jak absolutnie wyjątkowy” jest film, chwaląc jego „Doskonała strona, emocje, obsada, chemia!!!” i nazywając go „Jeden z najwspanialszych sequeli, jakie kiedykolwiek powstały!”

Redaktor naczelny Collider, Steven Weintraub, wygłosił specjalne podziękowania dla Milesa Tellera i Glena Powella.

Inni, jak krytyk filmowy Shaurya Chawla , zachęcają kinomanów „do obejrzenia tego na największym i najgłośniejszym ekranie”. Chawla napisał również: „Tom Cruise jest naprawdę szaleńcem dla niektórych z tego”.

Nowicjusze w sequelu to Jennifer Connelly („Piękny umysł”), Lewis Pullman („Outer Range”), Miles Teller („Whiplash”), Monica Barbaro („Splitting Up Together”, „The Good Cop”), Ed Harris („Westworld, „Apollo 13”) Jon Hamm („Mad Men”), Glen Powell („Ukryte postacie”, „Ustaw to”), Jean Louisa Kelly („Opus pana Hollanda”, „The Call of the Wild ”) i Manny Jacinto („Dobre miejsce”, „Dziewięć doskonałych nieznajomych”).

2h 11m 2022

Życzymy miłego seansu!