Titane Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Titane online

Istnieje zgrabna symetria między zmieniającymi się ciałami Alexii i Vincenta, z których oboje zwykle wpatrują się we własne odbicia, gdy walczą o kontrolę nad swoją cielesną jaźnią. Podczas gdy Alexia owija swoje zbuntowane ciało bandażami, Vincent stosuje samoleczenie zastrzykami, szalejąc ze starości. Obaj zamieszkują ciała, które odmawiają zachowania; obaj mają intensywne potrzeby emocjonalne, których nie mogą zaspokoić.

Łatwo dać się olśnić przykuwającym uwagę nagłówkom scenografii samochodowego seksu i cielesno-metalowym mutacjom Titane w stylu Tetsuo . Jednak w przeciwieństwie do klejnotu Zoé Wittock 2020 , na przykład Jumbo , w którym Noémie Merlant jest namiętnie związana z przejażdżką po wesołym miasteczku, nie jest to film o „mechanofilii”. Wręcz przeciwnie, jest to bajka, która wykorzystuje leksykon horroru (seryjne zabójstwa, erupcje cielesne, transponowane tożsamości), by zatopić się w bezwarunkowej miłości – tak jak Raw używał kanibalizmu do omawiania więzi rodzinnych i traum związanych z dojrzewaniem.

Niektórzy zostaną odepchnięci, wielu zostanie oszukanych. Ale dla tych, którzy mają apetyt na kino, które dostaje się w jelitach, Ducournau dostarcza towar, znakomicie wspomagane przez Raw operator świecące wizualizacje Ruben Impens, wszystk

1h 48m 2021

Życzymy miłego seansu!