Thor Miłość i grom Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Thor Miłość i grom online

Jednak Jane Foster jest na progu śmierci. Ponieważ terapie medyczne stają się nieskuteczne w czwartym stadium raka, „kobieta nauki” znajduje bardziej mitologiczne rozwiązanie. Podczas gdy sam pomysł, że Jane została teraz „Potężnym Thorem” prowadzi do wielu póz godnych gifów i prawdopodobnie godnych memów, jej czas jako bohaterskiego alter ego nie ma większego wpływu niż krótki czas Gwynneth Paltrow w garniturze Iron Mana. w Iron Man 3lub dowolny losowy odcinek serialu o superbohaterach, w którym dziewczyna dostaje supermoce bohatera na 42 minuty.

Portman jest wspaniała, gdy jest dr Jane Foster, wliczając w to piękny wczesny beat z Darcy Kat Dennings. O ile nie jesteś kimś, kto nadal uważa, że ​​​​Marvel jest jedyną grą w mieście progresywną reprezentacją pewniaków, „żart” zaczyna się i kończy na „Portman ma mięśnie i jest też Thorem”. Reszta z nas powinna wynająć Waszą Wysokość .

Bardziej problematyczne jest to, że sam Thor jest wręcz debilny. Nie był najostrzejszym narzędziem w Thor: Ragnarok , ale został pokazany jako rozważny, szybko myślący i super heroicznie kompetentny. Kiedy Gorr uderza i ucieka z większością dzieci Nowego Asgardu jako przynętę (dziwny wybór, ponieważ Thor i tak ścigałby go przez wszechświat), głupie zachowanie Thora staje się przypadkiem zakorzenienia się przeciwko działaniu.

To nie jest zabawne, nie jest urocze i zaczynasz mieć nadzieję, że albo ukształtuje, albo przekaże przysłowiową pochodnię Potężnemu Thorowi lub Walkirii. Podczas gdy Thor 3 mieszał dziwaczną komedię z ponurą przemocą i żałobnym melodramatem, Thor 4wydaje się bliższy tonu jednej z tych fałszywych sztuk Asgardu. Dostajemy kolejną, co (choć zabawne) nie ma większego sensu, bo sens tych zabaw polegał na tym, że Loki udający Odyna organizował swoje samouwielbienie.

1h 59m 2022

Życzymy miłego seansu!