The Mill Cały film Oglądaj Online na CDA HD

The Mill online

W jednej ze ścian jest zniszczony otwór wentylacyjny, z którego wydobywa się głos – w napisach końcowych nazywają go po prostu „sąsiadem” (Patrick Fischler). Głos mówi, że są w czymś, co nazywa się „ładownią” i że „oni” dawkowali biednemu Joemu.

Wkrótce kojący ton głosu Mallarda, przypominający sztuczną inteligencję, przemawia do Joe: musi pracować codziennie od 6:00 do 22:00, pchając młyn. Jego limit to 50 rotacji.

W placówce pracuje wielu „pracowników” kłócących się w fabrykach i każdego dnia zwalniany jest ten z najmniejszą liczbą rotacji, a sądząc po dźwiękach torturowanych krzyków, zwolnienie jest prawdopodobnie bardzo, bardzo trwałe The Mill cały film. Innymi słowy, nawet jeśli zrealizujesz swój limit, możesz zjeść gówno.

Ale, jak wyjaśnia Joemu Sąsiad, rób za dużo, a będą oczekiwać od ciebie więcej i będą cię namawiać, abyś zrobił więcej. Tak Mallard się z tobą pieprzy. Niemiłosiernie. Motto firmy brzmi: „Wystarczająco dobre nie jest wystarczająco dobre”.

1h 46m 2023

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Mill
  • Data wydania: 09-10-2023
  • Rodzaj: Horror, Sci-Fi

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
The Mill CDA HD
Życzymy miłego seansu!