Menu Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Menu online

„Menu” podzielone jest na dania, a każde danie i jego składniki są wymienione na ekranie, a przez chwilę film zadowala się satyryką. Pierwsze danie zawiera piankę (to wskazówka, że ​​nie rozpuści się w ustach tak bardzo, jak wyparuje, zanim będziesz mógł się nią cieszyć).

I to jest przyziemne danie. Każda następna reprezentuje coraz większą dekonstrukcję żywności, jaką znamy. Szef kuchni Słowik jest szalonym naukowcem gastronomii, który zredukował samą istotę gotowania do gloryfikowanego eksperymentu laboratoryjnego. Diners to jego króliki doświadczalne, dlatego może żywi do nich ledwie skrywaną pogardę. Jak się okazuje, menu, które wymyślił, jest skrupulatnie zaaranżowane dla wszystkich , aby dostać swoje sprawiedliwe desery, jakby to była wersja „Piły” z gwiazdką Michelin.

Reżyser, Mark Mylod, to brytyjski weteran telewizji, który ma podłe kotki (wyreżyserował 13 odcinków „Sukcesji”) i pokazuje je tutaj. Jego inscenizacja jest ostra, elegancka, w najlepszym razie lodowata. A scenariusz autorstwa Setha Reissa i Willa Tracy (weterani Setha Meyersa, Johna Olivera i serialu telewizyjnego „Onion”) nigdy nie przestaje nucić obserwacją, nawet gdy skręca w przesadne królestwo, zalane krwią , który zamienia film w squirmfestową wersję teatru absurdu.

1h 46m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Menu
  • Data wydania: 17-11-2022
  • Rodzaj: Horror, Komedia

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Menu CDA HD
Życzymy miłego seansu!