The God Committee Cały film Oglądaj Online na CDA HD

The God Committee online

Dołącza do nich w komitecie, nie bezsensowna szefowa dr Valerie Gilroy ( Janeane Garofalo), realistyczna dr Maryanne Wilkes (Patricia R. Floyd), skonfliktowana z dr Allenem Lau (Peter Kim) i ojcem Dunbarem (Colman Domingo), zhańbionym byłym prawnikiem, który został prawnikiem, który został powołany na to stanowisko przez zarząd szpitala. Ich zadaniem jest wybór spośród trójki kandydatów: dwubiegunowego ojca trójki dzieci z nadwagą; inteligentna samotna kobieta, bez rodziny i mieszanych uczuć na temat przeszczepu; oraz Trip Granger (Maurizio Di Meo), imprezujący syn bogatego finansisty Emmetta Grangera (Dan Hedaya), który komplikuje sprawę zarówno oferując darowiznę w wysokości 25 milionów dolarów na szpital, aby jego syn dostał organ, jak i bezpośrednio naciskając na dr. Boxer, którego nadchodzące prywatne przedsięwzięcie badawcze jest zaangażowane w finansowanie.

Czynniki emocjonalne, finansowe, religijne i etyczne, które wpływają na to pytanie medyczne, szybko stają się częścią drażliwych debat scenariuszowych, które w dużej mierze rozgrywają się przy stole w sali konferencyjnej. Aby złagodzić statyczny charakter tej z natury scenicznej konfiguracji, reżyser Stark przechodzi również do niedomagającej próby dr Boxera z grudnia 2021 r., by zachęcić inwestorów do poparcia jego rewolucyjnego projektu wykorzystania zwierząt do stworzenia nieograniczonej liczby przeszczepialnych narządów ludzkich. Haczyk polega na tym, że dr Boxer umiera i rozpaczliwie potrzebuje przeszczepu własnego serca, a Granger jest gotowa kupić mu jeden na czarnym rynku w Stambule — zmuszając w ten sposób Boxera, tak jak w 2014 roku, do zmagania się ze słusznością pozwalając, by pieniądze dyktowały, kto żyje, a kto umiera.

1h 38m 2021

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The God Committee
  • Data wydania: 02-07-2021
  • Rodzaj: Dramat, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
The God Committee CDA HD
Życzymy miłego seansu!