TÁR Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Image TÁR

Dyrygent też ma prześladowcę, a może więcej niż jednego prześladowcę. Widzimy tył głowy podczas wywiadu z Gopnikiem. Widzimy ekran iPhone’a nagrywający Lydię i wysyłający złośliwe komentarze do kogoś podczas rozmowy FaceTime. Nie jest powszechnie kochana.

Nie jest też szczególnie kochana. Po powrocie do domu robi wyrzuty swojej żonie Sharon ( Nina Hoss ) za to, że w ich wyszukanym, przypominającym bunkier, berlińskim mieszkaniu pali się zbyt wiele świateł. Czy Sharon dotuje zakład energetyczny? Jest jakiś interes z Lydią gromadzącą pigułki, które rzekomo należą do Sharon. Para ma córkę Petrę; Lydia nieustannie zakochuje się w małej dziewczynce, a pod koniec filmu, gdy świat Lydii się rozpada, Sharon (która jest także koncertmistrzem orkiestry, tak się składa) zauważa, że ​​związek Lydii z Petrą jest jedynym nietransakcyjnym związkiem w jej życiu .

I w pewnym sensie jest to prawda. Jako artystka jest nieustannym przesłuchującym. W ten sposób osiąga to, co uważa za jedyny wartościowy cel: służenie kompozytorowi. Ma nieco reakcyjną estetykę. Podczas gdy Gopnik przedstawia ją jako mistrzynię kompozytorek, w tym Julię Wolfe, krytykuje islandzkiego muzyka Annę Thorvaldsdottir jako seksowną błyskoteczkę winną tego, co Lydia uważa za największą zbrodnię artystyczną, czyli niejasnych intencji. (Wszyscy muzycy, o których mowa w filmie, a jest ich wielu, są prawdziwi; jest to między innymi skrupulatnie zbadane dzieło).

2h 38m 2022

Życzymy miłego seansu!