Tajemnice Marilyn Monroe Nieznane nagrania Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Tajemnice Marilyn Monroe Nieznane nagrania online

Jednym z wielkich przełomów, jakie Summers dokonał w swojej książce, był wywiad z dziećmi psychiatry Monroe, Ralpha Greensona, który widział tę bezbronną kobietę i próbował pomóc jej niekonwencjonalnymi metodami. Jej burzliwe dzieciństwo – matka w przytułku, liczne domy zastępcze i sierocińce, wykorzystywanie seksualne – pozbawiło ją stabilnej rodziny, więc Greenson często zapraszał ją do swojego domu, gdzie dość szczerze rozmawiała z żoną i córką o swoich emocjach i kochaj życie. Powiedzieli, że Monroe nieśmiało nazwała jednego ze swoich kochanków „Generałem”, a mianowicie Robertem Kennedy, ówczesnym prokuratorem generalnym Stanów Zjednoczonych.

I oto, kiedy Niesłyszane taśmywpada w smutny stan krótkich małżeństw Monroe z Joe DiMaggio i Arthurem Millerem oraz jej częstych romansów z braćmi Kennedy, Robertem i Jackiem – wiesz, „szczęśliwego dnia, panie prezydencie” – w domu ich szwagra, Aktor Rat Pack, Peter Lawford. Krawcowe, fryzjerki i gospodynie domowe wdają się w to, jak Monroe kręciła kilka kultowych filmów, ale zażyła dużo pigułek, nigdy nie przeprowadziła pomyślnej ciąży i ogólnie walczyła o znalezienie prawdziwego szczęścia. Jej związek z Kennedymi sprawił, że na jej peryferiach wszyscy, od notorycznie śliskich prywatnych detektywów, przez FBI po Jimmy’ego Hoffę. A kiedy Summers zaczął układać w całość oś czasu wydarzeń z nocy śmierci Monroe, sprawy się nie zgadzały. Niezliczone artykuły i raporty nie wydawały się opowiadać całej historii.

1h 41m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes
  • Data wydania: 27-04-2022
  • Rodzaj: Dokumentalny

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Tajemnice Marilyn Monroe Nieznane nagrania CDA HD
Życzymy miłego seansu!