Strażnicy Galaktyki Volume 3 Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Strażnicy Galaktyki Volume 3 online

Fani oczekują, że zakończenie trylogii „Strażnicy Galaktyki” będzie niosło ze sobą pewien ładunek emocjonalny, co rzeczywiście okazało się prawdą w przypadku „Guardians of the Galaxy Vol. 3”.

Alexander Kardelo z Moviezine uznał, że historia powstania Rocket Raccoon była „piękna i rozdzierająca serce”, a Rory Cashin z Joe.ie przyznał, że popłakał się podczas oglądania filmu.

Janire Zurbano z Cinemania nazwała film „niezwykle emocjonalnym”, a fanka FourmiLily powiedziała, że ​​jej serce jest „pełne i jednocześnie złamane”.

Gdzie obejrzeć cały film Strażnicy Galaktyki Volume 3

W Disneylandzie w Paryżu odbyła się specjalna europejska gala „Strażników Galaktyki” 22 kwietnia, a pierwsze reakcje po tym pokazie były bardzo pozytywne dla całej trylogii.

Ian Sandwell z Digital Spy nazwał to „genialnym zakończeniem genialnej trylogii”, a Valentina Morillo z El Español określiła film jako „najlepszy film Marvela od czasów Endgame”, co podzielił krytyk Matías Rebolledo. Anetha Claux z Notre Cinema nazwała to „ostateczną międzygalaktyczną przygodą” i dodała, że ​​w filmie zostaną udzielone odpowiedzi na pytania fanów.

Krytyk Emil Franchi po prostu powiedział, że film „dopełnia idealną trylogię MCU”.

2h 30m 2023

Życzymy miłego seansu!