Sonic 2 Szybki jak błyskawica Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Sonic 2 Szybki jak błyskawica online

Niemniej jednak, siedząc na sobotnim poranku widowni wypełnionej młodymi rodzinami i dziećmi niemal w każdej jednocyfrowej grupie wiekowej, zaraźliwy śmiech i przyjemność, jaką mieli, widząc te postacie rozmawiające o „helikopterach tyłków”, jasno pokazały, że film działa na jego rzecz. grupa docelowa. I nic, co napiszę o tym zdjęciu w 2022, nie sprawi, że stanie się nostalgicznym probierzem w 2032. Przez ten pryzmat jest całkiem fajnie.

Jednak dla wszystkich innych wiedz z góry, że Sonic the Hedgehog 2 to wciąż straszny czas na multipleksie. Taki, w którym nawet najbardziej niewyraźna porcja neonowego błękitu CG może wyglądać beżowo po dwóch pełnych godzinach.

Kontynuując mniej więcej w miejscu, w którym skończył się ostatni film Sonic the Hedgehog , znajdujemy kolczastą kulkę futra, której głos nadal zwycięsko brzmi Ben Schwartz, pogrążając się w domowej błogości ze swoimi zastępczymi rodzicami Tomem (James Marsden) i Maddie (Tika Sumpter). ). Nocą Sonic przyćmiewa księżyca jako poszukiwany Batman, by uzyskać wizualny gag, ale poza tym wciąż jest głównie młodym dzieciakiem, który lubi grać w baseball i łowić ryby w weekendy z Tomem. Jeszcze bardziej lubi, gdy Tom i Maddie jadą na weekend na Hawaje, aby wziąć udział w ślubie siostry Maddie, Rachel (Natasha Rothwell). Pamiętasz ją?

Niestety, cała ta słodycz szybko się rozpada (!), kiedy Dr Robotnik, aka Eggman ( Jim Carrey ), ucieka z planety grzybów, na którą został wygnany, ponieważ… cóż, nie jestem do końca pewien. Ma to coś wspólnego z czerwoną kolczatką o imieniu Knuckles ( Idris Elba , odbierający wypłatę) i jakąś wojną w stylu Tolkiena między obcymi sowami a jeżozwierzami generowanymi komputerowo. Chciałbym móc powiedzieć więcej o tym, jak to wszystko działało, ale wątpię, aby nawet scenarzyści o tym wiedzą. Chodzi o to, że Knuckles łączy teraz siły z Robotnikiem i przybywają na Ziemię, aby zadać Sonicowi trochę bólu i znaleźć mistycznego MacGuffina zwanego Mistrzem Szmaragdu. Jest też gadający lis z dwoma ogonami o imieniu… Tails (Colleen O’Shaughnessey). Jasne, czemu nie?

2h 2m 2022

Życzymy miłego seansu!