Sisu Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Sisu online

To jest skomplikowane tło Sisu cda, które naprawdę tworzy bardzo prostą historię. Proste życie Aatamiego legło w gruzach, gdy wpada na kolumnę nazistów, na czele której stoi Obersturmführer SS Bruno Helldorf (Hennie, z znakomitej norweskiej komedii kryminalnej Łowcy głów ) , toczącą się do granicy z grupą porwanych Finek (na czele której stoi Willamo jako o stalowym głosie Aino), którzy postanawiają pozbawić poszukiwacza złota i życia.

Ale ta zawziętość, ta sisu, trzyma go z dala od grobu w coraz bardziej absurdalny sposób. Jest w zasadzie slasherem o czterech filmach w serii, kiedy mogą prawie wyjść z postrzelenia, dźgnięcia, powieszenia, cokolwiek. Ale to w porządku, bo zabija nazistów, a nie studentki.

Gdzie obejrzeć Sisu 2023

A Tommila jest wielkim, nieustępliwym zabójcą, niosącym w sobie ponurą determinację człowieka, który przeżył w ponurych, ale przepięknych prowincjach Laponii. Co więcej, ma mroczniejszą historię, taką, na której obecne instynkty filmowe przeskoczą do porównań Johna Wicka: Ale rzeczywistość jest taka, że ​​Sisu po prostu sięga do tych samych napędzanych zemstą tradycji eksploatacji, co sama Baba Jaga.

To powiedziawszy, Helander pozwala sobie na lekkie uderzenie w amerykańską serię zabójców, porównując Aatami z inną postacią rosyjskiego folkloru – bardziej trafnym Koschei the Deathless.

1h 31m 2023

Życzymy miłego seansu!