Rodzinne zamiany Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Rodzinne zamiany online

W tym momencie rozgrywa się burzliwa, ale inspirująca komedia humanistyczna w Rodzinne zamiany cda…nie. Ale dlaczego nie? Aktorzy są zaangażowani, a McG, który wyreżyserował, inscenizuje film z werwą, którą można by przełożyć na coś w połowie zachwycającego.

Oto problem. Kiedy dorośli i dzieci zamieniają się ciałami, po prostu nie wydają się… wystarczająco różni.

Wszyscy mówią tym samym, ironicznym, szeroko otwartymi oczami. Scenariusz, napisany przez Victorię Strouse i Adama Sztykiela (luźno oparty na bestsellerowej książce dla dzieci Amy Krouse Rosenthal „Bedtime for Mommy”), to nie tyle płynnie zaokrąglona fabuła, co raczej zagracony, oportunistyczny zbiór sytuacji. Jess, która nie toleruje laktozy, robi swoje w biurze po lodach w szaliku CC, co skutkuje sabotażem spotkania przez funkcje organizmu.

Bill w ciele Wyatta przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną Wyatta w Yale i jakimś cudem zachowuje się bardziej jak nieświadomy nastolatek, niż zrobiłby to jego syn. CC w ciele Jess jest beznadziejną grudką na boisku piłkarskim w Rodzinne zamiany cda.

A kiedy cała czwórka idzie na imprezę w szkole średniej, a Jess i Bill (jako CC i Wyatt) przerywają ruch do „Bust a Move”, co powinno być żartem – że są dziećmi tańczącymi 30-latków porusza się — ulega zniszczeniu, gdy wszyscy w pomieszczeniu zaczynają tańczyć w ten sposób.

1h 41m 2023

Życzymy miłego seansu!