Rekin Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Rekin online

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o „ The Requin ” jest to, że jego tytuł odnosi się do każdego rekina z rodziny Carcharhinidae – chociaż nikt w tym filmie nigdy nie używa tego terminu. Drugą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że w 89-minutowym filmie scenarzysty i reżysera Le Van Kieta nie pojawiają się żadne rekiny, rekin ani inne , co może spowodować, że niektórzy zniecierpliwieni widzowie będą podejrzewać, że zostali namierzeni przynętą. oszustwo i przełącznik (przepraszam, nie mogłem się oprzeć) i zareaguj, naciskając wielokrotnie przycisk przewijania do przodu.

Ostatnie i prawdopodobnie najważniejsze: może to być bardziej dramat o przetrwaniu na morzu niż thriller ludzie kontra rekiny, ale „Rekin” jest w dużej mierze satysfakcjonujący jako popcornowa rozrywka ze sprytnym, zmieniającym płeć podejściem do tropów gatunkowych i stereotypy. Kiet przez cały czas utrzymuje sporą dozę suspensu i po raz kolejny pokazuje, jak to zrobił w dobrze przyjętym w 2019 roku filmie akcji „Furie” o wietnamskich sztukach walki, że zmartwione dziewczęta mogą być bardziej śmiercionośne niż samiec. W tym samce rekinów.

1h 29m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Requin
  • Data wydania: 28-01-2022
  • Rodzaj: Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Rekin CDA HD
Życzymy miłego seansu!