Recepta na przekręt Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Recepta na przekręt online

Nawet gdy Liza zmaga się z moralnością ich występu, jej partner Pete nie ma takich moralnych skrupułów. Evans emanuje tym samym utytułowanym chłopakiem z bractwa, który przywiózł do Knives Out i The Grey Man , udowadniając, że jest o wiele zabawniejszy w roli śmiecia niż skrzypiący Steve Rogers.

Blunt i Evans są otoczeni imponującą obsadą drugoplanową. Andy Garcia gra coraz bardziej paranoicznego dyrektora generalnego Zanna, a Catherine O’Hara błyszczy w roli zwariowanej matki Lizy, która wraz z córką podejmuje pracę, nękając Lonafen.

Zawsze znakomity Brian d’Arcy James w Recepta na przekręt cały film to kolejna wybitna postać w roli doktora Lydella, podejrzanego klinicysty, który jest skłonny przepisać każdy lek, który mu wmówiono, zwłaszcza jeśli łapówki pomogą mu opłacić przeszczep włosów.

Solidne występy przyćmione są chaosem. Yates wniósł magię do Czarodziejskiego Świata, podczas gdy tutaj wypełnia Pain Hustlers podkładami głosowymi, stopklatkami i czarno-białymi fałszywymi gadającymi głowami.

To sztuczki, które stosowano już wcześniej – i lepiej – w filmach takich jak „ The Big Short” , a teraz wydają się po prostu pochodne. Dzięki tym wszystkim nowościom główny temat filmu pozostaje na dystans i choć film oparty jest na prawdziwej historii, „ Pain Hustlers” nigdy do końca nie liczy się z ciężarem tego, czego dokonał fentanyl.

2h 2m 2023

Życzymy miłego seansu!