Pukając do drzwi Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Image Pukając do drzwi

Czytając książkę – która jest całkiem dobra, polecam ją sprawdzić – nie mogłem oprzeć się myśli, że Tremblay zapisał się w kącie. Usuwając Wen z równania w połowie powieści, Eric i Andrew nie mieli już osobistego interesu w przyszłości ludzkości.

I to wszystko, co każdy z nas kiedykolwiek miał w przyszłości ludzkości. Następne pokolenie. Nazwij to miłością lub wrodzoną determinacją do zapewnienia proliferacji naszego materiału genetycznego lub pragnieniem szerzenia naszych przekonań poprzez propagację memetyczną. Kontynuacja ludzkości lub nasz mały zakątek: to naprawdę wszystko, co się liczy.

Było trochę dyskusji o tym, czy „ Knock at the Cabin ” jest „dobre dla gejów” ( jak to ujął jeden z krytyków , z przymrużeniem oka), czy też „niebezpieczne” ( jak to ujął inny krytyk w trakcie hiperwentylacji).

Ale podobnie jak trzeci odcinek The Last of Us – który śledził istnienie pary gejów przez 20 lat życia zombie i umierania cywilizacji – Knock at the Cabin demonstruje ostateczną akceptację małżeństw homoseksualnych jako normalnej części krajobrazu społecznego, przynajmniej widzianych przez pryzmat filmów: jako ludzie wrzuceni w rozpaczliwą sytuację, którzy nie chcą niczego więcej, jak tylko chronić tych, których kochają.

1h 40m 2023

Życzymy miłego seansu!