Psi Patrol Wielki film Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Psi Patrol Wielki film online

Wiele z tych castingów kaskaderskich może zaowocować lepszymi napisami końcowymi, ale tak naprawdę nie oznacza to lepszego filmu. Jasne, mini-moment Chrisa Rocka jest warty śmiechu, ale poza odrobiną wykorzystania naturalnego wyczucia komika, żart nie musi być wygłaszany przez Rocka, aby zadziałał. Jak się okazuje, postacią, która wywołuje najwięcej śmiechu w całym filmie, jest buldog Rubble, któremu podkłada głos 12-letni Luxton Handspiker („Blue’s Clues & You”).

To, co zdecydowanie nie działa, to nikczemna postać grana przez Taraji P. Henson, Victoria Vance. Najwyraźniej jedynym powodem, dla którego naukowiec chciała spalić Adventure City (w tym momencie jesteśmy już daleko od Adventure Bay) jest to, że niektórzy randos z przeszłości nazywali ją „szalonym” naukowcem.

Może nie brzmi to dla mnie jak powód do uszczypliwości, ale piąte lub szóste przesadne wypowiedzenie tego wyrażenia pozwala zdać sobie sprawę, że scenarzyści filmu myśleli, że to wezwanie zwrotne będzie miało większy wpływ, niż w rzeczywistości.

Aby być uczciwym wobec uznanego trio Cala Brunkera (również reżysera), Boba Barlena i Shane’a Morrisa, podobnie jak cukier, którym osobiście posypaliśmy nasz, małe dzieci pragną powtórzeń. Ale to dość leniwa wymówka, aby po prostu przypomnieć całą historię opisaną już w miniserialu „Mighty Pups”.

W spinoffie o łapaniu pieniędzy z 2018 roku meteor rozbija się w Adventure Bay, dając szczeniętom supermoce. Zgadnij dokładnie , co stanie się w przypadku grabieży pieniędzy w 2023 r.?

1h 32m 2023

Życzymy miłego seansu!