Przez moje okno Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Przez moje okno online

Raquel konfrontuje się z Aresem po tym, jak włamuje się do jej komputera i kradnie jej Wifi – wie, że szaleje za nim i zaczyna wykorzystywać jej silne uczucia. Dokucza jej, dotyka jej, bawi się z nią i sprawia, że ​​się wierci. To wkrótce prowadzi do terytorium 50 Pierwszych Cieni, choćby pod względem kontroli, jaką ma nad nią. Najlepszy przyjaciel Raquel, Yoshi, który jest w niej zakochany, ostrzega ją, że Ares jest playboyem, który co roku sypia z setkami dziewczyn. On ma rację.

Ale i tak lecą iskry, bo jak inaczej byłby to film, który mówi milionom podatnych na wpływy nastolatków, że okropni mężczyźni tylko czekają na przemianę przez odpowiednią dziewczynę? W pewnym momencie Ares płacze po przebudzeniu się nago w jej ramionach, ponieważ przeniknęła – zamierzona kalambur – jego obronę i sprawiła, że ​​poczuł. Ucieka i zostawia ją, by wróciła do domu bez ubrania. A jednak wraca do niego, bo taka jest młoda miłość.

 

1h 52m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: A través de mi ventana
  • Data wydania: 04-02-2022
  • Rodzaj: Dramat, Romans

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Przez moje okno CDA HD
Życzymy miłego seansu!