Przestroga Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Przestroga online

Groźba w „Ostrzeżeniu”, psotnej kolekcji makabrycznych filmów sci-fi, jest wymierzona w publiczność. Dla bohaterów, z których każdy żyje samotnie, żałosny żywot zaledwie siedem lat w przyszłości, przestroga przychodzi za późno. Technologia uwolniła ich wszystkich od ludzkości — w tym od siebie nawzajem, ponieważ jest to rzadka narracja przecinająca się, w której pół tuzina wątków fabularnych w ogóle na siebie nie wpływa.

Wśród wielu nieszczęśników obecnych na scenie reżyser Agata Alexander i jej współscenarzyści Jason Kaye i Rob Michaelson jest obsesja na punkcie samodoskonalenia (Alice Eve), która stara się być posłuszna swojemu „Bogu”, aplikacji, która rejestruje jej przekleństwa; ratownik (Rupert Everett) w schronisku dla zagubionych androidów, który cierpi z powodu eutanazji robota opowiadającego irytujące dowcipy o tacie; zrujnowana 17-letnia dziewczyna (Garance Marillier), która wynajmuje swoje ciało nieznajomym, którzy noszą jej młodość jak kombinezon mecha; oraz technik konserwacji satelitów niskiego szczebla (Thomas Jane), który został przypadkowo wypuszczony w kosmos, gdzie dryfuje na próżno, nie mając złudzeń, że jest wystarczająco cenny, by go uratować.

1h 25m 2021

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Warning
  • Data wydania: 22-10-2021
  • Rodzaj: Dramat, Sci-Fi, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Przestroga CDA HD
Życzymy miłego seansu!