Przejęcie Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Przejęcie online

W holenderskim thrillerze Annemarie van de Mond, który rozwija się jako nieskomplikowany garnek, mimo pokrętnego wątku związanego z cyberwłamywaniem się w prywatność, hakerstwo, nadużywanie skanu twarzy i kradzież danych mieszają się ze staromodnym morderstwem i szantażem. The Takeover opowiada historię trzymającą w napięciu, która w większości wydaje się znajoma, choć film jest na tyle szybki, że przez cały czas pozostajesz pochłonięty.

Dostrzegasz wpływy tak różnorodne, jak Eagle Eye , Enemy Of The State , The Net , Swordfish i – w jego karkołomnym finale – mnóstwo wyczynów kaskaderskich, które mogą wydawać się aktualizacją ery cybernetycznejKeanu Reeves-starrer Prędkość . Ogólny nastrój jest niemal błahy, jakby podkreślony przez popowe elektroniczne bity, które stanowią tło dla wczesnych tytułowych scen.

Fabuła koncentruje się na etycznym hakerze Mel Bandisonie (Holly Mae Brood), który współpracuje z małą podobnie myślącą grupą, która śledzi hakerów-kryminalistów, a następnie przekazuje ich glinom. Liderem grupy jest Buddy (Frank Lammers). Praca Mel wymaga od niej włamywania się do systemów, przeprowadzania kontroli bezpieczeństwa, radzenia sobie z delikatnymi danymi i odzyskiwania skradzionych danych dla klientów. Akcja w jej historii zaczyna się dość szybko, gdy pewnej nocy do jej domu włamuje się kilku nieznajomych, najwyraźniej zamierzając ją zabić.

1h 27m 2022

Życzymy miłego seansu!