Prezent od losu Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Prezent od losu online

„ Gratka ” to rodzaj eksperymentu aktorskiego, który zwykle mi się sprawdza. Uwięź trzech utalentowanych aktorów na jednym planie i odbij ich od siebie. Zapisz mnie. A założenie tutaj jest wystarczająco mocne, aby utrzymać film na powierzchni przez około godzinę, ponieważ te bardzo różne energie aktorskie zderzają się na środku pokoju. Następnie scenarzyści Justin Lader i Andrew Kevin Walker zdają sobie sprawę, że tak naprawdę nie wymyślili, jak zakończyć ten film, a dobra wola z pierwszej godziny zaczyna zanikać, gdy ton radykalnie się zmienia. Mimo to jest tu co najmniej jeden świetny występ, a całe przedsięwzięcie trwa w błogich 90 minutach. To prawdopodobnie nieudany eksperyment, ale nigdy nie jest bolesny.

Mężczyzna ( Jason Segel ), który nigdy nie zostanie nazwany – podobnie jak pozostałe dwie główne postacie – wędruje po ładnym wakacyjnym domu na pustyni. Pije sok pomarańczowy, a kiedy skończy, wyrzuca szklankę daleko na posesję. Po prostu siedzi i cieszy się świeżym powietrzem. Zaczyna trochę poważniej podchodzić do sprawy, kiedy przeszukuje biuro i znajduje trochę pieniędzy ukrytych w książce. Mężczyzna ma zamiar odejść z Rolexem i trochę gotówki, gdy właściciel ( Jesse Plemons ) przybywa z żoną ( Lily Collins ). Są zaskoczeni widząc najeźdźcę i rozwija się stosunkowo oswojona sytuacja zakładników. To nie jest dokładnie „ Popołudnie z psem”. Oczywiste jest, że mężczyzna nie jest w tym z powodu przemocy, a właściciel domu, dyrektor generalny, próbuje nawet porozmawiać z nim, co dalej robić. Aby uciec, będzie potrzebował czegoś więcej niż to, co było w biurze, więc dzwonią do asystenta dyrektora generalnego, aby wysłać pieniądze do domu wakacyjnego. Zajmie to około 36 godzin — dużo czasu, żeby coś poszło nie tak.

1h 32m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Windfall
  • Data wydania: 11-03-2022
  • Rodzaj: Dramat, Kryminał, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Prezent od losu CDA HD
Życzymy miłego seansu!