Predator Prey Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Predator Prey online

Gdy zaczyna się historia Naru, Trachtenberg wplata się w sceny, w których Predator Prey cały film wspina się w górę łańcucha pokarmowego, które pełnią podwójną funkcję: demonstrują jego siłę i przewagę technologiczną, jednocześnie budując napięcie przed pierwszym spotkaniem twarzą w twarz spotkanie z początkującym wojownikiem Komanczów.

Dzięki tym odcinkom film zaczyna rozróżniać style łowieckie Naru i Predatora, przy czym nadmierne poleganie Predatora na jego technologii daje pierwsze wskazówki, jak można go pokonać. Dla porównania Trachtenberg stara się podkreślić tajną broń Naru: krytyczne myślenie. Niezależnie od tego, czy toczy bójka z chłopcami z jej plemienia, czy też ukrywa się przed Predatorem, gdy przedziera się przez równiny, Naru zawsze słucha i zauważa, zawsze używając straty lub niepowodzenia jako okazji do nauki.

Jest to kluczowy i dobrze skomunikowany aspekt postaci, który, biorąc pod uwagę znaczną niekorzyść, w jakiej znajduje się w walce w pojedynkę, uświadamia sobie, że Naru jest jedyną osobą zdolną do powstrzymania szaleństwa Predatora. Prey umieszcza dużo akcji w Naru, z nią w centrum prawie każdej sceny, a Midthunder z nawiązką nadąża za dzikim tempem akcji, ponieważ jest stale podważana i niedoceniana, dzięki czemu jej zwycięstwa są o wiele bardziej znaczące. Od razu bystry, zdeterminowany i zdolny, Naru Midthunder jest doskonałym uzupełnieniem kanonu bohaterów sci-fi, a ten topór na linie, którym miota w stylu Skorpiona, będzie zmorą konwencyjnych kontroli bezpieczeństwa. na nadchodzące lata.

Uświadamia sobie, że Naru jest jedyną osobą zdolną do powstrzymania szaleństwa Predator Prey pobierz. Umieszcza dużo akcji w Naru, z nią w centrum prawie każdej sceny, a Midthunder z nawiązką nadąża za dzikim tempem akcji, ponieważ jest stale podważana i niedoceniana, dzięki czemu jej zwycięstwa są o wiele bardziej znaczące. Od razu bystry, zdeterminowany i zdolny, Naru Midthunder jest doskonałym uzupełnieniem kanonu bohaterów sci-fi, a ten topór na linie, którym miota w stylu Skorpiona, będzie zmorą konwencyjnych kontroli bezpieczeństwa. na nadchodzące lata. uświadamia sobie, że Naru jest jedyną osobą zdolną do powstrzymania szaleństwa Predatora. Prey umieszcza dużo akcji w Naru, z nią w centrum prawie każdej sceny, a Midthunder z nawiązką nadąża za dzikim tempem akcji, ponieważ jest stale podważana i niedoceniana, dzięki czemu jej zwycięstwa są o wiele bardziej znaczące. Od razu bystry, zdeterminowany i zdolny, Naru Midthunder jest doskonałym uzupełnieniem kanonu bohaterów sci-fi, a ten topór na linie, którym miota w stylu Skorpiona, będzie zmorą konwencyjnych kontroli bezpieczeństwa.

1h 40m 2022

Życzymy miłego seansu!