Pinokio 2022 Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Pinokio 2022 online

Chociaż pojawiło się kilka nowych postaci i kilka zwrotów akcji, szczególnie pod koniec, ten remake nie odbiega zbytnio od oryginalnego Pinokia. Po ponownym obejrzeniu oryginalnego Pinokia pomyślałem, że oba filmy są zbyt blisko siebie. Ta adaptacja tak naprawdę nie dostosowuje się zbytnio i nie jest wystarczająco interesująca wizualnie, aby to zrekompensować.

Weźmy na przykład akcję na żywo „Piękna i Bestia”. Choć fabuła jest bardzo podobna, dialog jest inny, a poza tym Disney stworzył absolutnie piękny film. Muzyka jest znośna, a czasami nawet świetna, ale nie jest specjalnie wyjątkowa. To, co sprawiło, że ten remake był magiczny, to sposób, w jaki ożywił scenerię.

Nie mogę powiedzieć tego samego o ustawieniu Pinokio. Niedoszłe urocze włoskie miasteczko, w którym mieszka Gepetto, traci swój urok z powodu przeciętnego CGI. Podczas gdy niektóre ustawienia, takie jak warsztat, są prawdziwe, większość budynków i ustawień wydaje się być CGI. Nie łączy się płynnie z prawdziwymi ludźmi, którzy występują w filmie.

1h 51m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Pinocchio
  • Data wydania: 07-09-2022
  • Rodzaj: Familijny, Fantasy, Przygodowy

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Pinokio 2022 CDA HD
Życzymy miłego seansu!