Parkingowy Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Parkingowy online

Tyle z kamerdyneraSukces filmu opiera się na bardzo specyficznej adaptacji weteranów sitcomów, Boba Fishera i Roba Greenberga, którzy stosują znajomą strukturę opowieści do przemysłu i wielokulturowości Los Angeles. Olivia nie jest tylko sławną twarzą, ale melancholijną feministką, która stara się opowiedzieć „historie kobiet”, przeskakując przez wszystkie seksistowskie kółka branży filmowej.

Antonio jest nie tylko pracownikiem fizycznym o wielkim sercu, ale przede wszystkim meksykańskim Amerykaninem reprezentującym ogromną podklasę wspierającą blichtr. Matka Antonio, Cecilia (Carmen Salinas, fantastycznie bezczelna w swoim ostatnim występie) spotyka się z ich koreańskim właścicielem, panem Kim (Ji Yong Lee).

Cecilia mówi po hiszpańsku. Pan Kim mówi po koreańsku. Ani mówią po angielsku. Ich związek jest albo bez słów, albo komunikowany poprzez międzypokoleniową, wielojęzyczną grę telefoniczną. Tego rodzaju zabawnie szczegółowe gagi mogą łatwo przyćmić — oskarżając niedoskonałość jako hipokryzję; podkreślanie różnic kulturowych za pomocą bigoterii – ale Fisher, Greenberg i Wong zapewniają, że te obserwacje są tylko ujmujące.

2h 4m 2022

Życzymy miłego seansu!