Nitram Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Nitram online

Na dobre i na złe, Nitram , który wzbudził wielką konsternację na Tasmanii za odwagę – a może zarozumiałość – dramatyzowania tak przerażającej najnowszej historii, robi dokładnie to. Stawia widzów w bardzo niewygodnej sytuacji, obserwując, jak problemy ze zdrowiem psychicznym młodego mężczyzny nieubłaganie przyspieszają od osobistego problemu do narodowej katastrofy przez szalone dodanie łatwo dostępnej broni.

Co imponujące, film unika przedstawiania głównego bohatera – obcego wyrzutom sumienia, który zastępuje empatię agresją – jako potwora lub sympatyka. Mógł cierpieć drwiny jako dziecko, ale kiedy surferzy, z którymi żałośnie ma nadzieję się przypodobać, dają mu zimne ramię, rozumiemy dlaczego.

Tak właśnie powinno być w przypadku filmu, który ostatecznie nie dotyczy tytułowej postaci (lub jego nienazwanej inspiracji z prawdziwego życia), której zbrodnie są trzymane poza ekranem. Nigdy nie widzimy zniszczeń, które sieje, ani nie musimy. Cały horror, którego film potrzebuje, aby opowiedzieć swoją historię, jest w tym sklepie z bronią.

1h 52m 2021

Życzymy miłego seansu!