Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu online

Na szczęście nie do zniesienia ciężaru nie jest. Cóż, przeważnie nie. Z pewnością ma swoje chwile grania na tanich miejscach, riffowania Face/Off i The Wicker Man i prawdopodobnie najbardziej szczery hołd dla Guarding Tess, jaki kiedykolwiek wygłosił. Ale te momenty nie stanowią większości filmu. Zamiast tego Gormican mądrze przenosi ciężar filmu na barki Cage’a i Pascala. Para tworzy nieodpartą kombinację, gdy Cage powoli nagrzewa się do przytłaczającego fandomu Javi, a Javi pławi się w blasku swojego idola z uroczą niewinnością.

Pascal jest tutaj niesamowicie zabawny i słodki, grając Javi z odpowiednią ilością fanboyowej radości, bez popadania w nieznośność. Gdy ich przyjaźń się rozwija, rozumiesz, dlaczego Cage podchodzi do faceta, nie mówiąc już o poczuciu winy, gdy próbuje odgadnąć prawdziwe motywy Javiego. Najlepsze sceny filmu niemal jednolicie przedstawiają Cage’a i Pascala, których łączy wspólna miłość do kina lub wzajemny podziw dla butów. A większość z tego pojawia się, zanim w końcu razem rzucą kwas i zrealizują swoje najbardziej znudzone fantazje z filmów akcji.

1h 47m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: The Unbearable Weight of Massive Talent
  • Data wydania: 20-04-2022
  • Rodzaj: Akcja, Komedia, Kryminał

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu CDA HD
Życzymy miłego seansu!