Niezapomniane święta Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Niezapomniane święta online

Oprócz przypomnienia każdego z tych filmów, które pojawiły się przed nim, Falling for Christmas najwyraźniej przypomina konfigurację Overboard z 1987 roku, w której Lohan podporządkowuje się Goldie Hawn. Ale podczas gdy ten film opierał się na egoizmie i okrucieństwie bohatera przed utratą pamięci, współscenarzyści Jeff Bonnett i Ron Oliver są trochę zbyt oswojeni, aby uczynić tę postać choćby trochę nielubianą, więc przemiana z divy w „osobę, która teraz lubi piec dla innych” zawiera mniej soku.

Byłoby zabawnie zobaczyć, jak Lohan, której reputacja osoby trudnej ją wyprzedza, gra na takich oczekiwaniach, ale podobnie jak w podobnie jak w komedii romantycznej Marry Me Jennifer Lopez z początku tego roku, jest ostrożność w charakterystyce, która unika nawet najmniejszą chrząstkę. To wszystko cukier i bez soli.

Każdy, kto zna tę formułę, będzie świadomy niełatwej regresji w łuku bohaterki głównej bohaterki, który zwykle widzi, jak zmienia się z twardej kobiety kariery miejskiej w wspierającą gospodynię domową z małego miasteczka, od sprzedaży akcji po sprzedaż ciastek. Tutaj może nie być tak surowo, ale w filmie nadal widać gotowanie, sprzątanie i opiekę nad mężczyzną w kamizelce z brodą jako rozwój postaci. Nie pomaga to, że wspomnianego mężczyznę gra z maksymalną łagodnością Overstreet o smaku wanilii, który rozpływa się na ekranie obok Lohana, powracając do światła reflektorów jak zawodowiec.

Tak, byłoby o wiele bardziej satysfakcjonujące, gdyby gwiazda zmagała się z rolą, która wymagała nawet 30% jej talentu, ale jest to zwrot o niskiej stawce i średniej nagrodzie, który powinien, miejmy nadzieję, udowodnić podstawy (może pojawić się na czas, może okazywać emocje) kwestionującym jej zasadność. Ma w puszce kolejną komedię romantyczną Netflix, ale miejmy nadzieję, że wkrótce potem osiągnie poziom.

1h 35m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Falling for Christmas
  • Data wydania: 10-11-2022
  • Rodzaj: Komedia, Romans

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Niezapomniane święta CDA HD
Życzymy miłego seansu!