Nieobliczalni 2 Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Nieobliczalni 2 online

Jako reżyser Leterrier wie, jak się bawić. Udowodnił, że ma smykałkę do skomplikowanych scenografii w filmie Now You See Me oraz w filmie akcji Unleashed , w którym Jet Li jest egzekutorem wychowanym jako pies bojowy. Leterrier błyszczy swoimi kompozycjami dynamicznymi pomarańczami, czerwieniami i błękitami, nadając jego akcji o wiele bardziej zabawną paletę niż ponura grunge’owa estetyka współczesnych filmów akcji, takich jak Projekt Adam czy 355 . (Leterrier niedawno zastąpił Justina Lina jako reżyser części Fast & Furious Fast X. )

Aktorzy też dają iskrę. Sy i Lafitte łączy dobry duch dawania i odchodzenia, a ich postacie wymieniają się wątkami o swoim życiu miłosnym i sukcesach zawodowych. W miarę rozwoju narracji dowcipy te znajdują coraz więcej śmiechu. W małym miasteczku Ousmane i François łączą siły z lokalną policjantką Alice (francuska gwiazda rocka Izïa Higelin), która jest trochę pustą kartą jako prototypowy obiekt miłosny o bardzo małej osobowości. W porównaniu z ekstrawaganckim kobieciarzem Françoisem i czarującym Ousmane, prawie nie zwraca na siebie uwagi. Mimo to trio kopalni knebluje, gdy Ousmane i François rywalizują, aby udowodnić, kto jest lepszym detektywem.

Czasami Nieobliczalni 2 wydaje się zbyt dobrze bawić. Pościg za podejrzanym przez labirynt laserowy przeradza się w gokartowy pościg przez centrum handlowe, a wszystko to zajmuje zbyt dużo czasu. Podobnie, ostatni wyścig pomarańczowym jeepem, przez wzgórza i doliny oraz między przełęczami górskimi, traci kęs zabawy z każdym żmudnym zakrętem. Gdzieś w ciągu dwóch godzin trwa ciasne, porywające 90 minut. Ale zbyt dużo tłuszczu dusi potencjał.

Nadmierny czas pracy jest szczególnie mało sensowny w filmie, w którym jest tak niewiele niespodzianek narracyjnych. Wiemy, kto jest złym facetem i jaki kret zdradzi Ousmane’a i François na początku filmu, co pozostawia Sy i Lafitte’a, aby i tak podtrzymywali postępowanie. Na szczęście Sy w szczególności poradzi sobie z obciążeniem. Nawet jeśli scenariusz opiera się na tandetnych, niedopracowanych dowcipach o panice gejowskiej, jego uprzejma i niewinna osobowość zapewnia te niepewne rytmy z pewnością siebie. A jego fizyczność, jak w domu w scenach siniaków, jak w lekkich flirtach z Izïą, nasuwa pytanie, jakim byłby Jamesem Bondem, gdyby myśl o francuskim aktorze grającym angielskiego szpiega nie sprawiła, że ​​Brytyjczycy delikatny.

1h 59m 2022

Życzymy miłego seansu!