Nie ufaj nikomu Polowanie na króla kryptowalut Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Nie ufaj nikomu Polowanie na króla kryptowalut online

Cotten założył QuadrigaCX w Vancouver i po tym, jak boom na Bitcoiny przyniósł niebotyczne wartości akcji, wydawał się radzić sobie bardzo dobrze – dużo podróżował, kupował fantazyjne samochody i ogólnie wydawał się wieść fajne życie, jeśli weźmiemy jego Filmy na YouTube i konta w mediach społecznościowych w wartości nominalnej.

Widzimy go latającego helikopterami bezzałogowymi i uśmiechającego się; jest opisywany jako nerdy facet, który czuł się jak wyrzutek, ale znalazł społeczność podobnie myślących typów w świecie kryptowalut. Był w Indiach, kiedy zachorował i niespodziewanie zmarł; miał 30 lat. W tym czasie QuadrigaCX była największą w Kanadzie giełdą kryptowalut, która posiadała na północ od 200 milionów dolarów. Ale nikt nie mógł uzyskać dostępu do kluczy i haseł do kont firmy i, wbrew obiegowej opinii, firma nie miała żadnych zabezpieczeń, które zapobiegłyby takim wydarzeniom.

Przykładem jest inżynier oprogramowania z San Francisco o nazwisku Tong Zou. Mając nadzieję na szybki zwrot zysku, który pomoże spłacić niektóre długi, zainwestował swoje 400 000 dolarów oszczędności życia i nagle nie był w stanie wypłacić pieniędzy. Wymiana e-maili z QuadrigaCX wciągnęła go i wciągnęła go, a potem nagle Cotten nie żył, a pieniądze były niedostępne, a Zou był wściekły. Nie był sam – znalazł forum internetowe wielu innych inwestorów, których forsa gdzieś tam była, nie wiadomo gdzie.

1h 30m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Trust No One: The Hunt for the Crypto King
  • Data wydania: 30-03-2022
  • Rodzaj: Dokumentalny, Kryminał

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Nie ufaj nikomu Polowanie na króla kryptowalut CDA HD
Życzymy miłego seansu!