Nie otwieraj oczu Barcelona Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Nie otwieraj oczu Barcelona online

Barcelona może być oddalona o cały świat od swojego poprzednika, ale klucz do przetrwania pozostaje ten sam: „Cokolwiek robisz”, mówi postać z powyższego zwiastuna, „nie otwieraj oczu”.

Kontynuacja filmu

W kontynuacji Nie otwieraj oczu z 2018 roku, jednego z najczęściej oglądanych filmów w historii Netflix, Mario Casas wciela się w Sebastiana, ocalałego z tajemniczego kataklizmu, który zniszczył światową populację. Poruszając się po ulicach Hiszpanii, zawiera niełatwe sojusze z innymi ocalałymi. Ale gdy próbują uciec z miasta, narasta nieoczekiwane i jeszcze bardziej złowrogie zagrożenie.

Świat filmu

Akcja Barcelony rozgrywa się w tym samym świecie, co hit Sandry Bullock, a producent Dylan Clark mówi EW e-mailem, że „to nie jest prequel”.

Równoległe wydarzenia

„Wydarzenia, które widzimy, jak Malorie/Sandra Bullock przeżywają w oryginalnym Nie otwieraj oczu, dzieją się w tym samym czasie, gdy Sebastian/Mario Casas przechodzi swoją podróż” – mówi. „Pobyt w Barcelonie dał nam szansę zobaczyć, jak przetrwanie tego intensywnego zagrożenia w kultowym mieście stawia różne wyzwania”.

Globalne wydarzenia

„Podróż Malorie była tylko pierwszym rozdziałem tego globalnego, apokaliptycznego wydarzenia” — dodaje producent Chris Morgan. Pracując nad oryginalnym filmem, często dyskutowaliśmy o tym, co będzie się działo w tym samym czasie w różnych krajach na całym świecie”.

Różne wyzwania

Morgan kontynuuje: „Jak rodziny w Europie, Azji i Afryce zareagowałyby podczas tego wydarzenia na poziomie wyginięcia ludzkości na nagłe pojawienie się tajemniczych stworzeń na całym świecie? Jakim wyjątkowym wyzwaniom musieliby stawić czoła ludzie w oparciu o ich położenie geograficzne, kulturę i politykę? Nie otwieraj oczu: Barcelona daje nam możliwość dalszego rozwoju i odkrywania tajemnicy”.

Wspólne doświadczenia

„Świat jest teraz o wiele bardziej połączony niż kiedykolwiek” — dodaje Clark. „Walka z COVID-19 uwydatniła to. Wszyscy byliśmy dotknięci podobnym skutkiem, co zmusiło nas do znalezienia sposobów na przetrwanie i przetrwanie. Mitologia Nie otwieraj oczu nadaje się do naszych wspólnych doświadczeń związanych z przetrwaniem”.

Spis treści

  1. Kontynuacja filmu
  2. Świat filmu
  3. Równoległe wydarzenia
  4. Globalne wydarzenia
  5. Różne wyzwania
  6. Wspólne doświadczenia

2h 4m 2023

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Bird Box Barcelona
  • Data wydania: 14-07-2023
  • Rodzaj: Horror, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Nie otwieraj oczu Barcelona CDA HD
Życzymy miłego seansu!