Nie martw się, kochanie Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Nie martw się, kochanie online

„Jesteśmy podekscytowani tym wczesnym nagraniem filmu „ Don’t Worry Darling ” i uważamy, że to jedna z obowiązkowych premier jesieni” – powiedzieli współprzewodniczący Warner Bros Motion Picture Group, Michael De Luca i Pamela Abdy. „Olivia to prawdziwie wizjonerska reżyserka, która stworzyła całkowicie oryginalny film pełen niezapomnianych kreacji niesamowitej obsady i prowokacyjnej historii, która spodoba się wielu entuzjastom ruchu. Nie możemy się doczekać, aż widzowie to zobaczą”.

Firma analityczna RelishMix, zajmująca się analizą mediów społecznościowych, donosi: „Kanały społecznościowe Don’t Worry Darling są silne, a 507 000 fanów jest już połączonych na Facebooku, Instagramie i Twitterze w tym samodzielnym artykule, co robi wrażenie na kilka tygodni przed otwarciem 23 września. zostały lekko usunięte tylko z dwoma zwiastunami, o ile igła porusza się na YouTube – i solidną aktywnością na materiale, który został wydany.

Styles są w pełni aktywowane dla jego 62,6 miliona fanów dzięki repostom przeplatanym obrazami z mediów społecznościowych dla jego Love On Tour, podczas gdy reżyser-aktorka Olivia Wilde połączyła się ze swoimi 7,8 milionami fanów. Ton Convo na Don’t Worry, kochanieutwory pozytywne z emocjonalnym zaangażowaniem ze strony superfanów Stylesa z jego muzycznej trasy, aby zobaczyć ten film, gdy ponownie trafia na duży ekran — w tym tytule posypanym elementami rzeczywistego rozproszenia, co w przypadku tego projektu porusza go w górę skala.”

2h 2m 2022

Życzymy miłego seansu!