Naznaczony Czerwone drzwi Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Naznaczony Czerwone drzwi online

Zwyczajowy bełkot na temat projekcji astralnej podtrzymuje teraz przestarzały podtekst dotyczący niebezpieczeństwa odepchnięcia bolesnych wspomnień i walki o zakłócenie wzorców odziedziczonych obrażeń. Ta łatwa psychologizacja łączy ze sobą najbardziej zabite na śmierć koncepcje współczesnego horroru, a są one tylko pogarszane przez ich artykulację w na wpół upieczonej metafizyce i głupiej symbolice.

Na przykład, kiedy Wilson chce zatelegrafować, że niebezpieczeństwo jest nieuchronne, zmienia kolor całego kadru na jaskrawą, optymistyczną czerwień. W swojej obronie pracuje z najbardziej tandetnym scenariuszem w kanonie Insidious, dzięki uprzejmości pisarza Firestarter i Halloween Kills, Scotta Teemsa.

Otoczenie uniwersyteckie szybko staje się sprzeczne z intuicją, oddzielając Daltona i Josha w ich własnych wątkach fabularnych, które pozostawiają akcję zatrzymaną i chaotyczną. (Koncepcja siodła również Daltona z pomocnikiem, który mówi sztucznie sprytnymi dialogami, tak irytującymi, że jej trwające przetrwanie zaczyna wydawać się straconą szansą.)

Pisanie poświęca więcej wysiłku na drażnienie logistyki widzenia martwych ludzi niż sprawienie, by zjawisko było przerażające lub emocjonalnie rezonansowe. Potykające się zwłoki równie dobrze mogą być workami mięsa, a nie ożywionymi ludźmi.

1h 47m 2023

Życzymy miłego seansu!