Mów do mnie Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Mów do mnie online

Czasami horror może być wręcz paskudny. Nie odnosi się to tylko do gore, ale sposobu, w jaki to wszystko jest używane. W Mów do mnie cały film , fabularnym debiucie YouTuberów, którzy zostali reżyserami, Dannym i Michaelem Philippou, opętanie staje się sposobem na zmiażdżenie ich postaci. To właśnie te momenty są najważniejszymi momentami doświadczenia w ich wszystkich wywracających żołądek wnętrznościach.

Gdy stają się coraz bardziej oburzające, dociera do publiczności z brutalnym i krwawym kinowym szaleństwem, które w pełni wykorzystuje chaos, który się przed tobą rozwija.

Nawet jeśli Mów do mnie cały film nie jest w stanie utrzymać tej samej energii kinetycznej i często jest bardziej spektaklem niż w pełni przerażającym, jazda po drodze może nadal być świetną zabawą.

Dokonał pewnych porównań do Evil Dead reżysera Sama Ramiego , które, choć nie są całkowicie nie na miejscu, nieznacznie zawyżają jego kreatywność. Jednak kiedy film chwyta cię w kilku wyróżniających się sekwencjach, wciąż jest coś zachwycającego w tym, jak obejmuje deprawację bez mrugnięcia krwawym okiem.

1h 35m 2023

Życzymy miłego seansu!