Morderca mojej córki Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Morderca mojej córki online

Być może teraz coś jest w wodzie, ale prawdziwa treść przestępstwa ostatnio była gwiezdna. Od nowych podcastów po ostatnio najczęściej komentowane przez Netflixa Girl In The Picture , wydaje się, że powróciły filmy dokumentalne i wstrząsające historie z życia wzięte.

Lądowanie dziś na platformie streamingowej to jednak inny rodzaj filmu . Podczas gdy Zabójca mojej córki jest oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia, śledzi również ojca, który rozpoczął 30-letnie poszukiwania odpowiedzi na temat śmierci swojej nastoletniej córki.

15-letnia Francuzka Kalinka Bamberski została zabita przez własnego ojczyma, znanego niemieckiego lekarza, Deitera Krombacha w 1982 roku. Ale przez 30 lat ojciec Kalinki, Andre Bamberski, był zmuszony sam wymierzyć sprawiedliwość, ponieważ władze nie zrobiły nic, by osądzić Krombacha.

Zabójca mojej córki nie tylko bada samą sprawę i historię Kalinki, ale także daje decydujący głos Andre, ojcu, który przez dziesięciolecia był ignorowany i odsunięty na margines.

Rankiem 10 lipca 1982 roku Andre odebrał telefon, jakiego żaden rodzic nigdy nie chce – informujący, że Kalinka została znaleziona martwa. Krombach twierdził, że mógł to być udar cieplny, ale wkrótce okazało się, że Kalinka miała w organizmie koktajl leków. Podobno zostały podane przez Krombacha, aby pomóc jej w opalaniu – później zaprzeczył sobie, twierdząc, że otrzymał je, aby pomóc w anemii. Później francuskie śledztwo ujawniło, że wstrzyknięto jej Isoptin, Novidigal i kortyzon, tylko kilka z leków znalezionych w jej organizmie, które podawane razem prowadzą do śmiertelnych konsekwencji.

1h 23m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: L'assassin de ma fille
  • Data wydania: 12-07-2022
  • Rodzaj: Dokumentalny

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Morderca mojej córki CDA HD
Życzymy miłego seansu!