Moja wina Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Moja wina online

Spotyka swojego nowego przyrodniego brata Nicka (Gabriel Guevara), który wchodzi do pokoju, jakby ktoś właśnie wylał wodę na węgle: skwiercz skwiercz. Oczywiście od razu się „nienawidzą”. Wymieniają zbyt wiele kolczastych przekomarzań, które protestują, pomimo całej krwi, która napływa im do pachwin.

Nick ma 21 lat i walczy o wejście do Badboy Hall of Fame. Noah ląduje na przyjęciu i patrzy, jak Nick bez koszuli zlizuje tequilę z piersi różnych lalek. Kończy na innej imprezie, obserwując, jak Nick ściga się swoim bardzo drogim sportowym samochodem z niedawno uwięzionymi gangsterami. Kończy na kolejnej imprezie, obserwując, jak Nick boksuje wyrzeźbionych brutali. Rozumiemy: jest twardy, zarozumiały, brutalny i jeśli położysz go na talerzu z sosem stekowym A-1, ona zje go żywcem.

Ale przekonasz się, że Noah jest pełen niespodzianek. Na imprezie z wyścigami ulicznymi siada za kierownicą Porsche Nicka i pokonuje głównego gangstera, wprawiając go w zakłopotanie. Widzisz, jej tata był kierowcą wyścigowym i nauczył ją kilku rzeczy, zanim trafił do więzienia za robienie ohydnych rzeczy, o których wspominały powtarzające się traumatyczne retrospekcje.

To narracyjna oś czasu, która mówi nam, że jej tata jest uwięziony od wielu lat, więc najwyraźniej nauczył ją prowadzić, kiedy miała, nie wiem, osiem lat? Nie jestem pewien co do matematyki twojej osi czasu narracji, Lou.

0h 0m 2023

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Culpa mía
  • Data wydania: 08-06-2023
  • Rodzaj: Dramat, Romans

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Moja wina CDA HD
Życzymy miłego seansu!