Mój dług Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Mój dług online

Twórcy bardzo odważnie podeszli do tematu. Nie boją się nagości, mocnych scen bójek, gwałtów, prób samobójczych czy samego ukazania morderstwa. Przez to nie będzie to film dla każdego. W czasie prapremiery wszyscy oglądali obraz z zapartym tchem, a na koniec nagrodzili twórców brawami. Lecz widziałam, że pewne sceny wywołały na sali niemałe poruszenie. Jednak takie właśnie jest życie za kratami — trudne i bezkompromisowe. I my możemy na sali kinowej odwrócić wzrok, jednak warto pamiętać, że niektórzy musieli to przeżyć na własnej skórze.

Na pochwałę zasługuje tutaj dobór aktorów. Bartosz Sak w roli Sławomira Sikory jest wyjątkowo przekonujący, a podobieństwo obu panów jest zaskakujące. Olga Bołądź w roli działaczki Ewy jest bardzo autentyczna, ta rola kontrastuje z innymi przedstawionymi tam np. prawnikami. Piotr Stramowski wcielił się w osadzonego Hektora, który jest absolutnym przeciwieństwem Sławka. Jego charakter sprawia, że cała historia ma słodko-gorzki wydźwięk.

1h 40m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Mój dług
  • Data wydania: 25-02-2022
  • Rodzaj: Dramat, Kryminał

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Mój dług CDA HD
Życzymy miłego seansu!