Men Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Men online

Tymczasem „męską” damę – która jest zbyt samodzielna, by zakwalifikować ją jako będącą w niebezpieczeństwie – gra Jessie Buckley . (Po tym, jak została zaciągnięta na przejażdżkę w „Myślę o rzeczach kończących”, ten film umieszcza ją prosto na miejscu kierowcy.) Utalentowanym aktorem może być młodsza siostra Sally Hawkins, występująca tutaj jako nieszczęśliwa-nieszczęśliwa Harper, który właśnie przeżył traumatyczne rozstanie.

Aby zilustrować rozstanie, Garland rozpoczyna film odrobiną surrealizmu w slo-mo, gdy Harper wygląda przez okno i widzi swojego męża, Jamesa (Paapa Essiedu), spadającego w zwolnionym tempie, zawieszonego wśród lśniących kropli wody. Pada deszcz mężczyzn i tak dalej — chociaż Garland i kompozytorzy, których znają, Ben Salisbury i Geoff Barrow, mają bardziej wyostrzone poczucie ironii niż to, używając muzyki, by wytrącić nas z równowagi.

Niewielu zarzuciłoby Harperowi, że uciekł z Londynu, by zaznać ciszy i spokoju na wsi, co właśnie robi, wynajmując wspaniały stary dom, w którym ma nadzieję oczyścić umysł. Ale samoleczenie nie przyjdzie tak łatwo. Z czasem to, przed czym ucieka, stanie się bardziej widoczne dzięki serii retrospekcji pro forma, podzielonych dokładnie na zawołanie. Bardziej zniuansowana scenarzystka mogła dać nam wiele punktów widzenia na jej małżeństwo, zamiast skupiać się na tym ostatnim sporze i jego następstwach, ale Garland idzie do oczywistości: James „nawiedza” prezent Harpera, zagrożenie jego osobowości czai się w każdym kolejnym mężczyźnie, którego spotyka się.

Wygląda na to, że Garland powinna była obsadzić Kinneara również w roli Jamesa, trochę w taki sposób, w jaki Charlie Kaufman użył głosu Toma Noonana w „Anomalisa”, ale być może spowodowałoby to inne problemy z logiką/rozumieniem. Idąc pewnego ranka na spacer, Harper trafia na długi, ciemny tunel, na drugim końcu którego dostrzega sylwetkę. W jej butach mężczyzna mógłby iść dalej. Ale kobieta – i wszystkie kobiety na widowni – poprą jej decyzję, by pomachać w przeciwnym kierunku.

1h 40m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Men
  • Data wydania: 20-05-2022
  • Rodzaj: Dramat, Horror, Tajemnica

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Men CDA HD
Życzymy miłego seansu!