Matka Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Matka online

Na froncie akcji otrzymujemy film Matka cda pełen bardzo użytecznych scen akcji, wszystkie umiejętnie skonstruowane, ale nie rewolucyjne. Doskonałym przykładem jest wprowadzenie do kompleksu na Kubie, gdzie armia została chirurgicznie wyeliminowana za pomocą broni z tłumikiem.

Obserwujesz jego przebieg i wszystko działa tak długo, jak długo nie myślisz zbyt intensywnie o tym, jak nikt nie zada sobie trudu, by podnieść alarm. Poza tym wiele niespodzianek jest przewidywalnych, ale i tak się udają, więc dobra robota dla całego zespołu kaskaderów.

Gdzie obejrzeć cały film Matka 2023 Lektor PL

Podobał mi się związek między Zoe i Matką, zwłaszcza w drugiej połowie filmu. To siła, że ​​Zoe nie jest napisana jako głupia, jak wiele postaci na jej pozycji. Tak, wciąż ma dwanaście lat, jest przerażona i niedoświadczona, ale jest też głęboko spostrzegawcza.

Ponadto problemy, które miała, wynikały z jej braku doświadczenia lub braku informacji, a nie z rozdrażnienia. Jennifer Lopez i Lucy Paez odgrywają te role i pomagają podnieść niektóre z bardziej nijakich części narracji.

O filmie online Matka dostępny na Cda, Pobierz

Podobnie jak akcja, czuję, że jest to struktura narracyjna, którą widziałem wcześniej. Są momenty, w których nawiązują do głębszych problemów. Jednak nigdy nie wychodzą poza poziom powierzchni Matka cda. W przypadku tego, co otrzymaliśmy, wydawało się również, że miejscami działa trochę za długo, ciągnąc się po krawędziach. Na przykład nie sądzę, aby film usprawiedliwiał ich bycie dwoma wielkimi złymi, biorąc pod uwagę zakres, w jakim pracowali, co pogarszają niektóre wybory dialogowe, które czasami są zaskakujące.

1h 55m 2023

Życzymy miłego seansu!