Krater Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Krater online

Nawet gdy cała piątka dobrze się bawi, grając w przerażającą grę startową, która ma niemal katastrofalne konsekwencje, poruszane są poważne tematy, takie jak poświęcenie, przyjaźń, wyzysk, posiadanie i brak oraz śmierć. Lekkość w podejmowaniu krytycznych kwestii to jeden z atutów tego uroczego filmu.

Wyśmienite posiłki w modelowym domu wraz z kominkiem, opalizującym błękitem nieba i cudem, który wywołuje, są głęboko poruszające i równie radosne. Cała młoda obsada jest urzekająca, a zaskakujące zakończenie o słodko-gorzkim posmaku sprawia, że ​​Crater pozostanie w Twojej głowie na długi czas.

Gdzie obejrzeć cały film Krater 2023 Lektor PL

Pożegnanie może być trudne, zwłaszcza gdy jest to ostateczne pożegnanie z przyjaciółmi, z którymi spędziłeś całe życie. Tak jest w przypadku Caleba (Isaiah Russell-Bailey), młodego nastolatka mieszkającego w księżycowej kolonii górniczej, któremu powiedziano, że wkrótce opuści miejsce, które nazywa domem od urodzenia.

O filmie online Krater dostępny na Cda

Caleb musi opuścić kolonię z powodu świadczenia z tytułu śmierci w kontrakcie ojca, który przewiduje, że musi opuścić swój dom i przenieść się na utopijną planetę Omega, jeśli wszyscy członkowie jego rodziny umrą. Ponieważ jego ojciec niedawno zginął w wypadku górniczym, a matka zmarła kilka lat wcześniej, czas jego odejścia jest bliski. Ale pomimo obietnicy lepszej przyszłości, nie chce opuszczać swoich przyjaciół!

1h 45m 2023

Życzymy miłego seansu!