Konferencja Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Konferencja online

Od 1974 roku ukazało się mnóstwo slasherów, które cieszyły się różnym powodzeniem wśród głodnej publiczności desperacko pragnącej dobrej przestraszenia lub dreszczyku emocji. Od Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną i Czarnych Świąt po pomysłowe projekty, takie jak Szczęśliwy Dzień Śmierci czy Koszmar z ulicy Wiązów – każdy z nich dodał swój własny, odrębny charakter, aby uczynić go swoim własnym.

Podobnie jest wiele filmów, które popadły w rutynę przeciętności i niestety Konferencja cały film dołącza do tych szeregów.

Na papierze Konferencja wygląda całkiem nieźle. Dodaje szwedzkiego akcentu historii wyraźnie inspirowanej Eksperymentem Belko i zwieńczonej starym montażem Edgara Wrighta. Ten film desperacko próbuje stawić czoła dużym chłopcom i pomimo kilku doskonałych cięć i kilku zapadających w pamięć momentów, stara się, aby jego scenariusz błyszczał.

1h 40m 2023

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Konferensen
  • Data wydania: 13-10-2023
  • Rodzaj: Horror, Komedia, Thriller

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Konferencja CDA HD
Życzymy miłego seansu!