Kolejne 365 dni Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Kolejne 365 dni online

Zanim wyjdzie za mąż za Massimo na początku filmu, Laura wyjawia swojej BFF Oldze, że nie powiedziała mu, że jest w ciąży. Okazało się, że chociaż przeżyła wypadek, niestety w wyniku tego straciła dziecko.

Pobierają się, ale nie trzeba długo czekać na pojawienie się pęknięć, gdy Massimo wraca do swoich starych nawyków, a Laura odmawia spełnienia wszystkich jego żądań. Nie pomaga to, że Olga spotyka się z Domenico, nową prawą ręką Massimo, który przejął Mario, gdy przeszedł na emeryturę, obwiniając się o wypadek Laury.

Olga i Domenico zaręczają się w Boże Narodzenie i wydają się być razem szczęśliwi, co jeszcze bardziej podkreśla przepaść między Laurą i Massimo. Kiedy na imprezie, Laura szpieguje Massimo odchodzącego ze swoim byłym kochankiem Anną i łapie ich w seksownych porach, sprawy przybierają na myśl Kolejne 365 dni cały film.

Przed imprezą wpada na ogrodnika Massimo, Nacho, który zabiera ją do domu swojego ojca w Hiszpanii. Podczas gdy obaj zbliżają się do siebie w Hiszpanii, Massimo wraca do Włoch, gdzie spotyka się z Anną, która chce zjednoczyć ich rodziny w Kolejne 365 dni cały film. Odmawia i oskarża ją o to, że stoi za nagłym odejściem Laury.

Można by pomyśleć, że to dziwne, skoro Anna i Massimo walili. Ale okazuje się, że nie byli tak, jak Laura rzeczywiście widziała Annę schodzącą z bratem bliźniakiem Massimo, Adriano, o którym Laura nie ma pojęcia, ponieważ Massimo odmawia rozmowy o swoim zrażonym bracie!

1h 43m 2022

Informacje
  • Oryginalny tytuł: Kolejne 365 dni
  • Data wydania: 19-08-2022
  • Rodzaj: Dramat, Romans

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Kolejne 365 dni CDA HD
Życzymy miłego seansu!