King Richard Zwycięska rodzina Cały film Oglądaj Online na CDA HD

King Richard Zwycięska rodzina online

Ponieważ Richard nie może rozmnażać się przez osmozę, „Król Ryszard” przypomina nam, że siostry Williams miały matkę, Brandy, graną przez zawsze mile widzianą Aunjanue Ellis . Ellis jest nieco uwięziona w roli „wspierającego małżonka, który znosi kupę bzdur, ale ma swoje własne marzenia”, ale ma dwie sceny nokautowe, które potwierdzają, dlaczego jest jednym z moich ulubionych obecnie pracujących aktorów.

Większa i bardziej imponująca z nich pojawia się, gdy w końcu ma dość męczeństwa męża. Brandy wyczytuje mężowi brudy, a elektryczność między ognistym Ellisem a cofającym się, ale wciąż dumnym Smithem, sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych scen tego roku. To mniejsza wersja mistrzowskiej sceny Violi Davis u boku Denzela Washingtona w „ Fences”—Brandy i Rose mówią to samo, walcząc i pokonując tego samego typu wroga – ale jest to równie niezapomniane.

2h 25m 2021

Informacje
  • Oryginalny tytuł: King Richard
  • Data wydania: 18-11-2021
  • Rodzaj: Dramat

  • Ekino, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
King Richard Zwycięska rodzina CDA HD
Życzymy miłego seansu!