Jurassic World Dominion Cały film Oglądaj Online na CDA HD

Jurassic World Dominion online

Dodgson jest mózgiem porwania dziecka Maisie i Blue. Aktor Campbell Scott używa pomysłowej mowy ciała i nieprzewidywalnych fraz i robi pauzy, by nadać niedopisanemu Dodgsonowi wyrazistą osobowość. Zmienia go w przysłanie dwóch pokoleń Baby Boomera i tech-broka z pokolenia X, kapitalistycznych guru. To człowiek, który zachowuje się jak kochający pokój hippis, ale tak naprawdę jest żarłocznym yuppie, który utrzymuje czarnorynkowych handlarzy i wynajętych morderców.

Ciepły głos, ale martwy sposób, w jaki Dodgson wyraża „troskę”, jest szczególnie mrożący krew w żyłach – jak zombie Steve Jobs. To drugi najbardziej pomysłowy występ w filmie po Goldblum, który nigdy nie porusza się ani nie mówi tak, jak się tego spodziewasz, i wyrzuca rzeczy, które brzmią improwizowane. (Gorąc kolegów, którzy poruszają się zbyt wolno jak na jego gust, warczy: „Dlaczego się czaisz?”)

Wszystkie narracyjne drogi zbiegają się w kwaterze głównej BioSyn, gdzie Neill i Dern Alan Grant i Ellie Sattler poszli poprosić Iana Malcolma o pomoc w uzyskaniu ściśle tajnych informacji, które mogą zakończyć plagę prehistorycznej szarańczy, i gdzie przywieziono dziecko Maisie i Blue, aby ich można również wydobywać tajemnice genetyczne. Dwie nowe postacie, pilotka-najemnik Hana Solo, Kayla Watts ( DeWanda Wise ), która mówi, że nie chce angażować się w problemy bohaterów, a potem to robi, oraz rozczarowany akolita Dodgsona, Ramsay Cole ( Mamoudou Athie).), dołącz do intrygi i prawdopodobnie są przedstawiani jako figuranci nowej generacji, którzy mogą przejąć franczyzę w następnym wcieleniu, cokolwiek się okaże.

Nawet gdyby cały film koncentrował się na siedzibie BioSyn, film nadal mógłby wydawać się przeładowany i niedopracowany. Ale Trevorrow zamienia film w globalną podróż z akcją osadzoną we wszystkich rodzajach terenu, a każda sekwencja wydaje się narracyjna odcięta od innych w sposób nietypowy szpiegowski film. (Jest nawet pościg na dachu wzorowany na jednym z „ The Bourne Supremacy ”, ale z raptorem).

2h 27m 2022

Życzymy miłego seansu!